Hamarosan bemutatjuk a 2017-es Kaposfest fellépőit és programját!

A Kaposvári Nemzetközi Kamarazenei Fesztivál korábbi fellépői és közreműködői

HEGEDŰ

Ábrahám Márta  – Aleksandra Kuls – Alexandre Dimcevski – Alina Ibragimova – Alina Pogostkina  – Aliosha Stychkin – Anahit Kurtikyan – Anna-Lisa Bezrodny – Bangó Ferenc – Baráti Kristóf – Bodor János – Boris Brovstyn – Eduard Wulfso – Feng Ning – Guiditta Nardini – Ilya Gringolts – Ivry Gitlis – Joshua Bell – Kathy-Horváth Lajos – Kelemen Barnabás – Keller András – Kirill Troussov – Koh Gabriel Kameda – Kokas Katalin – Latica Honda-Rosenberg – Lendvay József – Lesták-Bedő Eszter – Malgorzata Lendvay – Mikhail Ovrutsky – Osztrosits Eszter – Osztrosits Éva – Papp Dániel – Perényi Eszter – Pusker Júlia – Roman Kim – Román Mikola – Rőmer Ádám – Valerij Sokolov – Vilde Frang

 

BRÁCSA

Amihai Groosz – Bársony Péter – Blythe Engström – Borsos Kata – Emilie Hörnlund – Genevieve Strosser – Gilad Karni – Homoki Gábor – James Boyd – Julien Leonard – Max Baillie – Maxim Rysanov – Silvia Simionescu – Szűcs Máté – Teng Li – Varga Oszkár – Vicki Powell

 

CSELLÓ

Alexander Bouzlov – Alexander Rudin – Anastasia Kobekina – Bolyki György – Claire Thirion – Devich Gergely – Ella van Poucke – Fenyő László – Jan Erik Gustafson – Jonathan Cohen – Kiryl Zlotnikov – Kokas Dóra – Kousay Mahdi – Marc Coppey – Nicolas Alstaedt – Oleg Kogan – Perényi Miklós – Reinhard Latzko – Rohmann Ditta – Várdai István

 

NAGYBŐGŐ

Dina Hew – Fejérvári Zsolt – Knut Erik Sundquist – Martos Attila – Tabányi Tibor

 

ZONGORA

Alexandra Stychkina – Anna Laakso – Balog József – Farkas Gábor – Fehérvári Zoltán – Finghin Collins – Frankl Péter – Harazdy Miklós – José Gallardo – Julien Quentin – Katia Skavani – Kirill Gerstein – Kocsis Zoltán – Maria Meerovitch – Nagy Péter – Nelson Goerner – Perényi Benjámin – Rados Ferenc – Shai Wosner – Szakcsi Lakatos Béla – Vásáry Tamás – Vikingur Olafsson – Würtz Klára – Yury Martinov

 

FUVOLA

Drahos Béla – Embey Isztyn Zsófia – Ittzés Gergely – Matthieu Dufour – Szabó Anita – V. Papp Viktória

 

OBOA

Alexei Ogrintchouk – David Walter – Dudu Carmel – Horváth Béla – Káli Fonyódi Fruzsina – Kőházi Edit – Rácz Ottó – Sole Mustonen

 

KLARINÉT

Andreas Ottensamer – Klenyán Csaba – Kohán István – Martin Först – Matthew Hunt – Németh József – Reé György – Reto Bieri – Szatmári Zsolt

 

FAGOTT

Diego Chenna – Lakatos György – Pfujd Zsanett – Szabó Zsolt – Tóth Sára Rebeka

 

TROMBITA

Boldoczki Gábor – Chezy Nir – Devecsai Gábor – Elmauer János – Horváth Bence – Szergej Nakarjakov – Tóth László Lecsó

 

KÜRT

Borbély Balázs – Börzönyi Máté – Kubina Ágnes – Rákos László – Zempléni Szabolcs

 

HARSONA

Káip Róbert

 

BLOCKFLÖTE

Anneka Boeke – Néveri Bence

 

ÜTŐSÖK

Bojtos Károly – Colin Currie – Holló Aurél – Joó Szabolcs – Rácz Zoltán – Schlanger Tamás – Szabó Mátyás – Tömösközi László – Váczi Zoltán

 

CSEMBALÓ

Dinyés Soma – Oláh Aino – Yuri Martinov

 

HARMONIKA, TAMBURA

Eredics Salamon

 

ORGONA

Fassang László – Kiss Péter – Seleljo Irén

 

HÁRFA

Kriesh Barbara – Vígh Andrea

 

CIMBALOM

Szalai András

 

LANT

Thomas Dunford

 

THEORBA

Davidovics Igor

 

ÉNEK

Anna Reinhold – Bartáh Emőke – Celeng Mária – Christopher Purves – Dobi Kiss Veronika – Fodor Ildikó – Jónás Krisztina – Károlyi Katalin – Katherina Watson – Lukin Zsuzsanna – Miklósa Erika – Muskát András – Olena Tokar – Ruby Huges – Szerdahelyi Pál – Tokody Ilona – Wierdl Eszter

 

KVARTETT

Apollon Musagette Kvartett – Chiaroscuro Kvartett

 

KAMARAZENEKAR

Erkel Ferenc Kamarazenekar

 

MŰSORVEZETŐ/HÁZIGAZDA

Bősze Ádám

 

MŰISMERTETÉS

Fazekas Gergely – Kutasy Zsolt – Loch Gergely – Tóth Endre – Zelinka Tamás

 

TÁNC

Bódis Nagy Katinka – Budai László – Tunyogi Henriett

 

SZÍNMŰVÉSZEK

Balla Eszter – Bálint András – Hegedűs D. Géza – Kulka János – Laár András – Mácsai Pál

 

ZENEKAROK

Back II Black – Blahalousiana – Bolyki Brothers – Bolyki Soul & Gospel Kórus – Brass Dance – Éles Jazz Band – Ferenczi György & Rackajam – Garmi Funky Staff – Headbengs – Holdviola – Horváth Gyula és Zenekara – Jánosi Együttes – Liszt Ferenc Zeneiskola Cselló Együttes – Liszt Ferenc Zenekar Fúvószenekar – Random Trip – Ricchi e Pover – Ifj. Sárközi Lajos és Zenekara – Söndörgő – Stamachine – Szent Efrém Férfikar – United – Zsola és a Vad Orchideák

 

ÉNEKESEK/ELŐADÓK

Bebe – Charlie – Falusi Mariann – Gál Csaba Boogie – Geszti Péter – Kapócs Zsóka – Malek Andrea – Nagy Laci Gitano – Pély Barnabás – Sebestyén Márta – Somló Tamás – Tóth Vera – Tóth Gabi –  Vastag Csaba – Veres Mónika Nika

 

ZENÉSZEK

Babos Gyula ( gitár ) – Bársony Bálint ( szaxofon ) – Nyírő Áron ( dob ) – Németh Gábor Nemo (gitár ) – Pavlovits Dávid ( gitár ) –  Rieger Attila ( gitár ) – Romhányi Áron ( billentyű )

 

KIÁLLÍTÁS

Juan Gyenes ( Együd Árpád Kulturális Központ )

Rippl-Rónai 150 ( Festők Városa Hangulatfesztivál )

Kortársak – Festőművészeti kiállítás – Festőművészek:

Braun András – Czene Márta – Győrffy László – Hajdú Kinga – Iski Kocsis Tibor – Jakatics Szabó Veronika, Kis Róka Csaba – Kósa János – Szabó Ábel – Szűcs Attila – Dobó Bianka – Cseke Szilárd – Király Gábor – Szakszon Imre – Deli Eszter – Hámori Anett – Kántor Ágnes – Szunyoghy Viktória – Verebics Ágnes – Barakonyi Zsombor – Kopasz Tamás

Kálló Péter fotóművész: Szerintem ( Rippl-Rónai terem )

Szigeti Tamás fotóművész: Da Capo ( Rippl-Rónai terem )

Záborszky Gábor festő, grafikus: Felfrissített emlékezet ( Vaszary Képtár )

Singer varrógép kiállítás:

Bozai Ágota – Korossy-Khayll Gábor – Lábán Katalin – Schäffer György – Szegő András – Szombathelyi Ferenc – Weber Mária

 

KÖZREMŰKÖDŐK/ELŐADÓK:

Kassai Lajos  – lovasíjász

Nagyváry József  – professzor ( Stradivari szakértő )

Dr. Papp Lajos – szívsebész

Pécsi Orgona Manufaktúra

Polgár Judit – sakk nagymester

Réz András – filmesztéta, műfordító

Segal Viktor – fesztivál séf

Sturcz János – művészettörténész

Tóth Sándor – barista